طراحی و مشاوره مسکونی

داشتن خانه مد روز و طراحی دکوراسیون منزل امروزه ستاره صحنه است! بدون شک کسی نمیتواند منکر محبوبیت طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی شود، از برنامه های تلویزیونی گرفته تا مجلات پر زرق و برق همگی ذهن همگان را به طراحی دکوراسیون منزل، بازسازی خانه و دکوراسیون مد روز تحریک میکند. به صورتی که همگان به دنبال داشتن خانه ای هستند که مورد تحسین دیگران باشد.

اما تنها راه بازسازی و طراحی داخلی است؟

بسیاری به اشتباه تصور میکنند تنها راه داشتن خانه مد روز بازسازی خانه و سپردن خانه به دست انبوهی از افراد غیر متخصص برای تغییرات عمده معماری داخلی پر کردن خانه از انبوهی مصالح جدید است. در حالی که طراحی خوب بسیار بیشتر از آن است، کارگران و بناها بدون داشتن تصوری روشن از آنچه رخ خواهد داد تنها هزینه گزافی به صاحب خانه تحمیل میکنند که در بهترین شرایط تنها تعویض پوسته خانه است.

image/svg+xml

برای داشتن خانه مد روز و شیک، طراحی خوب اهمیت بسیاری دارد، در یک فرآیند طراحی تطبیق هرنوع مصالح با محیط، چشم نوازی ترکیب رنگ ها، نور، بافت، جنس همگی اهمیت دارد، فلسفه متناسب طراحی دکوراسیون به نوعی که با روحیات و عواطف اعضای خانه هماهنگی داشته باشد و تلفیقی مناسب از سلایق همه آنها باشد تا با تعادل طراحی همگی آنجا را خانه خود بدانند بسیار مهم است.

در این زمینه تجربه بسیار اهمیت دارد، خانه بیش از هر مکانی باید آرامش و آسایش را در کنار فعالیت های روزانه برای انسان مهیا کند، خانه هر فرد با فرد دیگر متفاوت است همانطور که هر فردی با فرد دیگر متفاوت است و خانه باید بازتابی از شخصیت منحصر به فرد صاحب خانه باشد تا او در آن آرامش داشته باشد.

در چنین فرآیندی طراحی چیدمان، طراحی دکوراسیون و طراحی داخلی همگی دارای اهمیت هستند، گاهی با تغییر چیدمان چند عنصر، تا تغییر بخشی از دکوراسیون مبلمان میتوان به خانه دلخواه دست یافت و گاهی با هزینه گزاف بازسازی طولانی هم نمیتوان به حس خانه محبوب دست یافت، برای داشتن خانه ایده آل مانند هر فرآیند تخصصی دیگر مشورت و مشاوره طراحی داخلی با متخصص طراحی میتواند راه را کوتاه کند تا سریع تر به خانه ایده آل رسید.

راهکار گروه دکوراسیون طرح همین است، طراحان زبده گروه دکوراسیون طرح فرآیند کاری خود را با مشاوره و راهنمایی مشتریان آغاز میکنند، سپس با ارائه بسته های طراحی و در صورت نیاز بازسازی مشتری تا دست یافتن به خانه ایده آل همراهی میکنند.

در هر مرحله طراحی همه موارد مورد نیاز مشتری و خواسته های وی در نظر گرفته می شود و پس از اطمینان مشتری از پذیرش طرح نو به عنوان طرح ایده آل نقشه های اجرایی دقیق برای هر مورد تهیه میشود. این نقشه ها که بارها مورد بازبینی قرار میگیرند با دقت برای سال ها زندگی طرح ریزی میشوند تا سالیان خوشی را برای مشتری ایجاد کند.

تجربه داشتن خانه ای با روح و مد روز ارمغان گروه دکوراسیون طرح برای مشتریان خود است، یک جلسه مشاوره به خوبی این حقیقت را برای شما آشکار میکند که همراه داشتن یک متخصص در هر نوع تغییرات چگونه به شما در کم کردن هزینه ها و دستیابی آسان به آنچه میخواهید کمک میکند.

طراحی هر آنچه که باشد از طراحی اتاق کودک یا طراحی اتاق نوجوان گرفته، تا طراحی آشپزخانه یا دکوراسیون سالن پذیرایی مطمئنا امری تخصصی و نیازمند متخصص با تجربه است، کوچکترین تغییرات در حمام یا چیدمان نشیمن خانه نیازمند توجه به نکات تخصصی است که ممکن است زندگی شما را متحول کند.

پس اگر قصد تغییراتی در خانه خود دارید فرصت را از دست ندهید همین الان با متخصص گروه دکوراسیون طرح مشورت کنید.

برای اطلاع از هزینه طراحی داخلی خانه یا قیمت بازسازی خانه به صفحه تعرفه هزینه خدمات مراجعه نمایید.